Server nebankovnipujcky.blogspot.cz je k prodeji!

Server nebankovnipujcky.blogspot.cz je k prodeji. Zájemci o odkoupení celého projektu včetně domény mohou psát své nabídky na: nebankovnipujcky.blogspot@seznam.czBlog o podvodných půjčkách nebankovních společností


ACM Money Česká republika, a.s.

Firma registrovaná v OR pod IČ: 26158761 se na webových stránkách www.acm.cz prezentuje poměrně působivým designem, který ve mne budí dojem seriózní finanční skupiny.

Webové stránky
www.acm.cz jsou registrovány od 07.07.2010 na společnost ACM Money Česká republika, a.s., takže žádný úskok do neznáma jako u jiných společností, kde hned zvíte odkud vítr vane.

ACM Money Česká republika, a.s. byla založena 23.02.2000 a je tedy na trhu finančních služeb deset let. Jedná se o jedinou společnost, která dle OŘ má v ek.činnosti položku Ostatní poskytování úvěrů, což u jiných zde zmíněných nehledejte. ACM Money Česká republika, a.s. má kmenových 500 akcií na majitele v listinné podobě v hodnotě 10 000 Kč/ks a tedy základní jmění ve výši 5000.000,- Kč.

Statutární orgány společnosti Luděk Vondrys (*1978), Roman Volf (*1983) a Martin Kugler (*1983) nepůsobí v dalších společnostech. Všichni jsou však ve funkci od 23.08.2010.

V dozorčí radě sedí Jan Staroba (*1978), který působí ve společnostech a-net.cz, s.r.o. a a-net group, a.s.. Dále pak Iva Řepásková (*1986),

A-net group, a.s. je softwarová společnost zaměřující se na vývoj aplikací pro internet.

Firma uvádí, že je jedním z největších českých poskytovatelů nebankovních úvěrů, krytých zástavou nemovitosti. Poskytuje celou řadu možností výše úvěru, doby splatnosti a účelu úvěru.

Další webovou stránkou, kterou krom domovské http://www.acm.cz spravuje je stránka http://www.mojepujcka.cz/

Sbírka listin zde.

Pokud máte co k uvedeným společnostem říci, můžete svůj pozitivní/negativní komentář zanechat ve spodní části. V případě, že bude komentář negativní informujeme Vás o případných následcích, které můžete nést v případě, že se uvedené informace dostanou do rozporu s českou právní úpravou a budou v rozporu s dobrými mravy.

ACM Money Česká republika a.s., mojepujcka.cz, acm.cz, Jan Staroba, Iva Řepásková, Roman Volf, Martin Kugler, Luděk Vondrys

 
17 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Se společností ACM Money mám osobní a velice negativní zkušenosti,jsou to podvodníci kteří vám půjčí nějaký peníze jen proto,protože vás v zápětí připraví o nemovitost a sedřou vás i z kůže.Pro zájemce bližší informace na emailu velkyhelis@seznam.cz

Anonymní řekl(a)...

Podvodnici zloději připravili nas o dum

Anonymní řekl(a)...

Jsou to lichváři dluh se díky spřízněnému rozhodci znásobí, vede se proti nim spousta žalob

Anonymní řekl(a)...

Dojímají mě předešlé 3 příspěvky :-)) v první řadě jste všichni 3 dobytci co si půjčili peníze a nespláceli !! Ne ACM, ale vy!! ACM pouze uplatnila své práva a nároky plynoucí z úvěrové smlouvy o čemž jste byli u podpisu poučeni...a proto dobře Vám tak !!

Anonymní řekl(a)...

Ač nerad, musím souhlasit s posledním příspěvem. Když si někdo už musí půjčit na zástavu nemovitosti, měl by si vše dobře promyslet a spočítat. Nechápu, co by jste si představovali, že když nebudete splácet, tak Vás budou tři měsíce obvolávat jako banky apod.? Lidi spamatujte se už, prostě nesplácíte tak přicházíte o dům a tečka. Co by jste chtěli, něco podepíšete, k něčemu se zavážete a potom neplníte, tak příjdete o dům a onec.

Informace řekl(a)...

I správci a autoři webu souhlasí s výše zmíněným příspěvkem. Pokud není klient sto dostát svým závazkům a řádně hradit svůj dluh, který vznikl na základě jejich řádného a svobodného rozhodnutí a byl podložen řádně sepsanou a prostudovanou smlouvou, musí být postihnut finančními následky. Pokud věřitel uplatní své nároky, činí tak na základě smlouvy, kterou dlužník svobodně podepsal.

Anonymní řekl(a)...

Sohlasím stím, že pokud si někdo půjčí peníze na zástavu nemovitosti měl by to řádně platit protože skutečně o ni může přijít, ale nelíbí se mi,že dlužík si půjčí 300tis. jednou nezaplatí a má hned dluh min. 800tis, ACM odhadne nemovitosti za směšnou částku a dokáží vydražit nemovitst za 700tísíc a nemovitost má přitom hodnotu 2,5mil.A pak se nestydí poslat klientovi, že jim ještě dluží 250tis. Z mého pohledu se opravdu jedná o podvod vůči dlužníkovi proč to nemůžou prodat za skutečnou dlužnou částku. Dlužník přijde o nemovitost a ještě mu zbydou dluhy. Vždyť se podívejte na eurodražby.cz jak odhadují nemovitosti a za co ji draží.Pokud by se poškozený klienti uměli bránit tak jsem přesvědčen, že se jedná o podvod a lichvu. Soudci nejsou povinni něco přezkoumávat dlužník se musí bránit či brojit proti usnesení co se mu nelíbí. většina to neřeší a nechá to nabít právní moci.

Kauza řekl(a)...

Kauza v ČT

Anonymní řekl(a)...

Hele,vy kdo se zastáváte ACM,tak jste stoprocentně jedním z nich,jinak by jste nemohli takto uvažovat.Vůbec do těch kauz nevidíte a prostě dobytci,jak jste nazval obrané lidi,tak nejsou oni,ale vy a celá společnost.Žaloby které se vedou a dále chystají,jsou oprávněné Je to lichva a podvod šílených rozměrů.

Anonymní řekl(a)...

Doporučuji všem co byli podvedeni ACM a přišli o nemovitost a zůstali jim dluhy ať podaj trestné oznámení kriminální polcii v Praze zákon 306 z roku 2009 nebo podle §253

Anonymní řekl(a)...

v ACM by si pujčil jen blázen....od nich ruce pryč!! vysoký urok..neunosné splátky....a pak vam dum prodaji za jednu opozdenou splatku!!

Anonymní řekl(a)...

Právě nyní mě ACM MONEY připravuje o dům,nedalo se s nima vůbec jednat,neustoupí ani o krok,žádné dobré jednání od nich nečekejte.Jednou nanejvýš dvakrát nezaplatíte a jste na chodníku.Můžete prosit jak chcete je vám to na nic.Dražbu provedou velmi rychle,vím to z vlastní skušenosti!!!!!!!!!JSOU TO.....

Anonymní řekl(a)...

Je fakt,že s ACM je už pomalu čtyři roky veden soudní spor.Nebo spíše s jejich bývalím šéfem Hlaváčkem.A k ničemu to zatím nevede.Firma podvádí dál a stále připravuje lidi o nemovitosti.Těch pár pisálků co se jich tu zastávají opravdu neví o čem píší.Ano dluhy se mají platit,ale tady přijdete o nemovitost i když poctivě splácíte.Oni si vždy najdou nějakou maličkost a vypoví vám smlouvu.No a pak už se vezete a nestačíte se divit.Je třeba aby se našlo zase pár lidí a podalo trestní oznámení.Ale ted už na firmu a né jen na šéfa.Je už zákon,že firmy jsou trestně zodpovědné.Jsem účastníkem první vlny a nejsem spokojen s výsledkem a hlavně s rychlostí soudu.Jiná obrana,než podat tr.oznámení zatím není.V jiných zemích by se toto nestalo a společnosti by zakázali činost.Ale tady jsme bohužel v ČR.Takže kdo má chut bojovat podejte T.O.Čím víc nás bude,tím lépe.Jednotlivci nic nezmůžou a nikdo se tím nebude zabývat.Podepisovat se nebudu,protože ACM by hned věděla o koho jde.

Anonymní řekl(a)...

roční úroková sazba 9%. tato sazba byla pouze na první rok trvání smlouvy (od které se mimochodem dá odstoupit, jen pokud se vyplatí jistina i úrok za celé období trvání smlouvy). Další rok třeba i trojnásobná splátka.... jojo miluju vás

Anonymní řekl(a)...

Doporučuji si přečíst test úvěrových firem od IDNES, kde vyšla Acema jako jedna z nejdůvěryhodnějších nebankovních firem: http://finance.idnes.cz/pruzkum-umbrella-pujcky-nebankovnich-spolecnosti-f8g-/uver.aspx?c=A120920_164954_uver_zuk.

moni suplik řekl(a)...

Dobrý večer, i já chci přispět dalším negativním příspěvkem. Podpis smlouvy, zaplacení vinkulací. vše proběhlo ok. Splácela jsem v pořádku, 3. měsíc se splátka zpozdila o 2 dny!!! a hned se mnou rozvázali smlouvu, Rozhodčí doložka samo v jejich prospěch, když sem podala odpor i s tím, že jsem ochotna zaplatit víc jak 50 tis, jednorázově a dále splácet. tak si s odpovědí dali načas 3 měsíce a za tu dobu z částky 550 000 Kč narostlo na 1 150 000 Kč. Ve výsledku se částka vyšplhala skoro na 2 mil. Dokonce jsem sehnala peníze v plné výši tj. 1,8 mil., ale bylo mi řečeno, že je pozdě a dům byl prodán o 4 dny později v dražbě. Následovalo tr.oznámení, soud a velké nic. Vydražitel nám udělal peklo na zemi a to natolik, že otec zemřel na následky jeho nátlaku a maminka zemřela nedávno. Takže, ti co se zastávájí ACM Money si nejdříve zjistěte fakta a pak suďte i když to může pouze soud a Bůh, tak si myslím. Zpozdila jsem se pouze o 2 dny!!! Přišli jsme o dům a já o rodiče. M. Zimová

Anonymní řekl(a)...

Pro Moni supli:
Plně s Vámi souhlasím. Nás to stálo po 3 letém splácení 150 tis., co jsme dostali z úvěru 200 tis. jen 700 tis. , ovšem zdraví totálně v háji. Lízly nás dva srdeční infarkty a těch nervů nepočítaje. Barák sice je zachován, ale je prodán v rodině, na jiné podmínky nechtěli přistoupit. Vím jen o dalších 6 rodinách, jímž se toto takhle podařilo ustát. Bez pomoci cizích- pochopitelně za úplatu a rodiny by z nás byli dávno bezdomovci.
Stačí, aby splátka přišla o den později a je to konečná.

Okomentovat

Vážení čtenáři, spolu s vámi pečujeme o kultivovanost a vysokou úroveň obsahu.

Moderátor schválí komentář, který:
1. nevytrhává myšlenky z kontextu, soustředí se na podstatu
2. nabízí vlastní argumenty, ne jen nesouhlas

Není povoleno vkládat vulgarismy, výhružky a další nevhodné komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy a zákony ČR.


Děkujeme za váš příspěvek.

 
Informace ze světa nebankovních půjček. Design by Wpthemedesigner. Converted To Blogger Template By Anshul Tested by Blogger Templates.